Szybki kontakt

Katolickie Stowarzyszenie Wiernych
NOWA EWANGELIZACJA

tel: +48 504-132-575
tel: +48 661-440-145

mtopolska@tlen.pl
kontakt@nowaewangelizacja.pl

Rekolekcje dla dzieci

Małgorzata i Mirosław
Ciuraszkiewiczowie

miroslawc@gmail.com

tel: +48 880-815-382
tel: +48 784-013-034

Gwiaździsta Procesja Różańcowa

GWIAŹDZISTA   PROCESJA   RÓŻAŃCOWA:  „z Maryją dla POLSKI”
DIECEZJA OKREŚLENIE  MIEJSCA Ilość
Miejscowość Parafia Godz. startu
1 Białostocka suma 0
2 Bielsko - Żywiecka suma 0
3 Bydgoska suma 0
4 Częstochowska Częstochowa z Katedry  na J.Górę  3.05 08:30 1
Radomsko Św.Marii Magdaleny  3.X 17:30 1
Mrzygłód Sanktuarium M.B.Mrzygłodzkiej 1
Sulmierzyce Sanktuarium M.B. Różańcowej 1
Gorzków - Trzebniów Św. Jana Berchmansa 15:00 1
Wieluń S.Bernardynki   6.X 19:00 1
suma 6
5 Drohiczyńska Węgrów 15:00 1
suma 1
6 Elbląska Elbląg Wszystkich Świętych 15:00 1
Dzierzgoń Trójcy Przenajświętszej 15:00 1
Ilawa Niepokalanego Poczęcia NMP 15:00 1
Pasłęk rozpoczęcie - św. Józefa 15:00 1
zakończenie - Bł. Matulewicza
Eucharystia za ojczyznę 17:00
suma 4
7 Ełcka Giżycko Maksymiliana Kolbego   7-8.X 21:00 1
Jerycho Różańcowe całodobowe
Prostki Św.Antoniego - 22.X 18:00 1
Ełk Rafała Kalinowskiego - 7.X 19:00 1
Pisz Jan Chrzciciela 1
2 niedz. m-ca od maja do paźdz.   21. X
suma 4
8 Gdańska suma 0
9 Gliwicka suma 0
10 Gnieźnieńska Zagórów św. Apostołów Potra i Pawła 1
Jerycho Różańcowe od godz.9.00 09:00
zakończone procesją wokół
Kościoła o  godz.15.00 15:00
suma 1
11 Kaliska suma 0
12 Katowicka suma 0
13 Kielecka suma 0
14 Koszalińsko - Kołobrzeska suma 0
15 Krakowska suma 0
16 Legnicka Bogatynia 15:00 1
Złotoryja 15:00 1
suma 2
17 Lubelska suma 0
18 Łódzka suma 0
19 Łomżyńska suma 0
20 Łowicka suma 0
21 Opolska suma 0
22 Ordynariat Polowy WP suma 0
23 Pelplińska suma 0
24 Płocka suma 0
25 Poznańska suma 0
26 Przemyska suma 0
27 Radomska Radom bł. Annuarity i Św. M. Archanioła 2
suma 2
28 Rzeszowska suma 0
29 Sandomierska suma 0
30 Siedlecka Miętne Podwyższenia Krzyża Świętego 15:00 1
Pilawa Matki Bożej Kodeńskiej 18:30 1
Terespol Św. Trójcy - bez proc. 18:30 1
Ryki Najśw. Zbawiciela - bez proc. 16:00 1
Łuków - 9.X Pokutny Marsz Różańcowy 15:00 - 20:30 1
suma 5
31 Sosnowiecka suma 0
32 Szczecińsko-Kamieńska suma 0
33 Świdnicka Strzegom Zbawiciela świata 13:00 1
i Matki Bożej Szkaplerznej
Bazylika Mn.-  Piotra i Pawła
Żarów Najśw.Serca Pana Jezusa 15:00 1
Świdnica Ducha Świętego 15:00 1
Głuszyca Chrystusa Króla 15:00 1
Sokołowsko Matki Bożej Królowej Świata 15:00 1
suma 5
34 Tarnowska Tarnów Najświętszego Serca Jezusowego 17:30 1
Nowy Sącz Matki Bożej Niepokalanej 17:15 1
Mielec 1
Dębica Matki Bożej Anielskiej 17:30 1
Bochnia św. Pawła 17:30 1
Krzeczów/Bochni M.B.Neustającej Pomocy 16:30 1
Olszanka/St.Sącza rozp. -Matki Boskiej Królowej Polski 16:00 1
zak.Podegrodzie zak.- Podegrodzie - Eucharystia 18:00 1
Bochnia Matki Bożej Różańcowej 18:00 1
Krynica Wniebowzięcia NMP 15:00 1
suma 10
35 Toruńska suma 0
36 Warmińska Olsztyn Plac Solidarności 15:00 1
Olsztyn Starówka (wymarsz spod Katedry) 15:00 1
Olsztyn od św.Maksymilana Kolbego 15:00 1
Olsztyn bł.Franciszki Siedlskiej 15:00 1
Olsztyn od św.Franciszka z Asyżu 15:00 1
Ostróda Niepokalanego Poczęcia NMP 15:00 1
Ostróda Bł. Hiacynty i Francszka 15:00 1
Drywity przed św. Szymona i Judy Tad. 1
Dorotowo Bł. Doroty z Mątowów - w kościele 1
suma 9
37 Warszawska suma 0
38 Warszawsko  - Praska Celestynów Wniebowzięcia NMP 14:00 1
Warszawa-Radość Matki Bożej Anielskiej 15:00 1
Wieliszew Przemienienia Pańskiego 15:00 1
Legionowo Miłosierdzia Bożego 15:00 1
Saska Kępa M.B. Nieustającej Pomocy 15:00 1
Anin Matki Boskiej Królowej Polski 15:30 1
Wołomin M.B.Częstochowskiej 15:00 1
Otwock ulice masta 1
Karczewo ulice miasta 15:00 1
W-wa Saska Kępa Miłosierdzia Bożego 15:00 1
10
39 Włocławska suma 0
40 Wrocławska Wrocław Rynek  - 13. X 15:00 1
suma 1
41 Zamojsko - Lubaczowska suma 0
42 Zielonogórsko - Gorzowska suma 0
OGÓŁEM 60

Fotografie