Menu
Szybki kontakt

Katolickie Stowarzyszenie Wiernych
NOWA EWANGELIZACJA

tel: +48 504-132-575
tel: +48 661-440-145

mtopolska@tlen.pl


Rekolekcje dla parafii, zakonów,seminariów, ruchów, grup i wspólnot modlitewnych

Małgorzata Stuła-Topolska

tel: +48 504-132-575

mtopolska@tlen.pl

 

Parafialne Grupy Formacyjne,

ewolucja duszpasterska parafii, nawrócenie pastoralne

i współodpowiedzialność świeckich

Mirosław Topolski

tel:+48 661-440-145

topolski@tlen.pl

Dzieło modlitwy za Polskę

Chrześcijanie razem dla Polski

"... aby i oni stanowili jedno w Nas, aby świat uwierzył, żeś Ty Mnie posłał" (J17,21)

Formularz zgłoszeniowy

Dane personalne

Dane adresowe

Polska
Akceptuję zasady i warunki uczestnictwa w Dziele Modlitwy za Polskę oraz dobrowolnie zobowiązuje się od dziś, do codziennej, stałej osobistej modlitwy w intencji odnowy duchowej i moralnej Narodu polskiego.

Oświadczenie

Oświadczam, że

na przetwarzanie moich danych osobowych przez Katolickie Stowarzyszenie Wiernych "Nowa Ewangelizacja" jedynie w celach niezbędnych dla realizacji Dzieła Modlitwy za Polskę. (*zaznacz znakiem "x" wybrany kwadrat)

Informujemy, że zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r nr 101, poz. 926 ze zm.) podane powyżej dane personalne zostaną zabezpieczone i nie będą ujawniane osobom trzecim z wyjątkiem organów do tego uprawnionych z mocy prawa. Każdej osobie przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Po wysłaniu do nas formularza zgłoszeniowego na podany adres e-mail zostanie automatycznie wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym zgłoszenie. Wtedy należy potwierdzić swoje zgłoszenie kliknięciem w przesłany link. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie udziału z indywidualnym numerem ewidencyjnym. Prosimy o zachowanie tego potwierdzenia, a zwłaszcza zapamiętanie numeru ewidencyjnego, który należy podawać w każdorazowej korespondencji elektronicznej z nami.