Menu
Szybki kontakt

Katolickie Stowarzyszenie Wiernych
NOWA EWANGELIZACJA

tel: +48 504-132-575
tel: +48 661-440-145

mtopolska@tlen.pl
kontakt@nowaewangelizacja.pl

Rekolekcje dla dzieci

Małgorzata i Mirosław
Ciuraszkiewiczowie

miroslawc@gmail.com

tel: +48 880-815-382
tel: +48 784-013-034

UCZESTNICTWO

W Dzieło Modlitwy za Polskę może włączyć się każdy jej obywatel ochrzczony w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Warunkiem uczestnictwa w tym Dziele jest wypełnienie i przesłanie do nas Formularza Zgłoszeniowego dostępnego na naszej witrynie internetowej www.nowaewangelizacja.pl

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną. Osoby nie posiadające jeszcze dostępu do internetu prosimy o kontakt w swoim środowisku z tymi, którzy taki dostęp mają i mogą im pomóc.

 

W formularzu zgłoszeniowym każdy chrześcijanin dobrowolnie zobowiązuje się od dnia jego wypełnienia do codziennej osobistej modlitwy w intencji odnowy duchowej i moralnej narodu polskiego oraz dodatkowo do podjęcia wybranych przez siebie form, wspierających duchowo to dzieło. Po wypełnieniu i przesłaniu do nas formularza zgłoszeniowego osoba otrzyma na podany adres e-mailowy automatyczne potwierdzenie udziału z osobnym numerem ewidencyjnym.

Każdy podejmujący to dzieło zostanie umieszczony na modlitewnej mapie Polski dostępnej na stronie naszego Stowarzyszenia.